Офіційні правила розіграшу квитків у кінотеатр ім. О. Довженка

  1. ОРГАНІЗАТОР

Організатором конкурсу є ТОВ «РІА «БЛІЦ»  (надалі – Організатор). Адреса Організатора: 09117, Україна, м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 5, оф 22. Організатор несе відповідальність за визначення переможців конкурсу та надання їм подарунків.

  1. УМОВИ УЧАСТІ

До участі в розіграші допускаються повнолітні дієздатні особи, які проживають на території України. Розіграш проводиться в м. Біла Церква. На розсуд Організатора, будь-якому з учасників розіграшу може бути запропоновано надати для ознайомлення документ, що засвідчує особу. Ненадання документу, що засвідчує особу, в такому випадку є достатньою підставою для ненадання призу..

  1. ПОДАРУНКИ

2 квитки в кінотеатр ім. О. Довженка (м. Біла Церква). Дата кінопоказу, фільм та час кінопоказу визначає організатор конкурсу

Сума квитків не відшкодовується клієнту в грошовому еквіваленті.

  1. ПОРЯДОК УЧАСТІ

Дата проведення розіграшу: з 1.01.20 по 31.12.20, по буднях ( чт, пт)

Місце: «БЛІЦ ФМ» (ТОВ РІА «БЛІЦ», вул. Гагаріна, 5, оф. 22, м. Біла Церква, Київська обл.)

Порядок участі: учаснику розіграшу потрібно слухати передачу «Ранкова Бєлка» на  «БЛІЦ ФМ» на 103.3 ФМ по буднях із 7.00 до 12.00 та бути зареєстрованим учасником соціальних мереж (Facebook, Instagram) та виконувати усі умови поставлені ведучими.

  1. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

Переможці визначаються способом визначення кращого коментаря на думку редакції «БЛІЦ ФМ»  в прямому ефірі на 103.3 ФМ об 11.15. Переможці додатково повідомляються про виграш особистим повідомленням в соціальних мережах або постом (історією) в Facebook (БЛІЦ-FM) або  Instagram (blitzfm103.3).

Переможці конкурсу за забирають виграні квитки в день розіграшу до 18.00 за адресою вул. Гагаріна, 5, оф. 22, ТОВ РІА «БЛІЦ».

Додаткова інформація за тел. (067) 000 25 30 або (0456) 39-10-31.

  1. ІНШЕ

Організатор не несе відповідальності за втрату чи пошкодження власниками подарункового сертифікату.

Беручи участь у конкурсі, його учасники дають згоду на обробку персональних даних. У разі виграшу їхні імена і фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, і таке використання є безкоштовним і жодним чином не відшкодовується. Організатор має право розголошувати персональні дані учасника. Організатор конкурсу не має права надавати інформацію про учасника третім особам, крім випадків, коли це передбачено чинним законодавством України.

Факт участі в конкурсі означає ознайомлення і повну згоду всіх учасників з цими правилами участі у конкурсі.