Радіо «БЛІЦ-ФМ» місцева і супер популярна FM-радіостанція на Білоцерівщині. Ми почали мовлення на хвилі 103.3 FM у вересні 2018 року і вже встигли стати народними улюбленцями рідного міста

Музичний формат «БЛІЦ-ФМ» –це суперхіти та кращі пісні всіх часів в сучасних обробках, які хочеться наспівувати та під які пританцьовують навіть найсерйозніші директори. 

Наша цільова аудиторія – чоловіки та жінки 25+, свідомі, активні, позитивні, успішні, які багато працюють та люблять розслабитись під хорошу музику!

Постійно спілкуємось з аудиторією, не лише через ефір, а й крізь соцмережі, швидко реагуємо на події в місті та регіоні.

Наші ведучі можуть легко переплюнути своєю харизмою та професіоналізмом столичних зірок, вони ті кити, на яких тримається наш енергічний позитивний ефір!

А ще ми дуже любимо дарувати подарунки, тому мало не щодня в ефірі «БЛІЦ-ФМ» проходять цікаві розіграші.

Нас слухає вся Біла Церкванас люблять і нам довіряють!

«БЛІЦ-ФМ» – 24/7 в ефірі. У нас щогодинні випуски «Новин», круті радіо-шоу, розіграші, хіт-паради, розважальні, дитячі, пізнавальні програми. Це все створюємо ми самі! І ми цим пишаємось!

Презентацію “БЛІЦ-ФМ”  дивіться за посиланням ПрезентацияБЛИЦФМnew

Долучайтесь до нас в соціальних мережах Facebook та Instagram

Замовити рекламу на “БЛІЦ-ФМ” можна за тел.: (097) 330-30-00 – відділ розміщення реклами “БЛІЦ-ФМ”

Прайс на розміщення радіореклами та ціни на “партнерство” програм “БЛІЦ-ФМ” дивіться за посиланням прайс спонсорство программ БЛИЦФМ