Офіційні правила розіграшу подарункових сертифікатів в салон краси «4А»

Сертифікат в салон краси "4А"

  1. ОРГАНІЗАТОР

Організатором конкурсу є ТОВ «РІА «БЛІЦ»  (надалі – Організатор). Адреса Організатора: 09117, Україна, м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 5, оф. 22. Організатор несе відповідальність за визначення переможців конкурсу та надання їм подарунків.

  1. УМОВИ УЧАСТІ

До участі в розіграші допускаються повнолітні дієздатні особи, які проживають на території України. Розіграш проводиться в м. Біла Церква. На розсуд Організатора, будь-якому з учасників розіграшу може бути запропоновано надати для ознайомлення документ, що засвідчує особу. Ненадання документу, що засвідчує особу, в такому випадку є достатньою підставою для ненадання призу.

  1. ПОДАРУНКИСертифікат в салон краси "4А"

Сертифікат на суму 200 грн у салон краси «4А». Сертифікат діє на всі послуги в салоні краси «4А».

Сума сертифікату не відшкодовується клієнту в грошовому еквіваленті.

  1. ПОРЯДОК УЧАСТІ

Дата проведення розіграшу: з 1.01.19 по 1.10.19, по буднях (вт, чт)

Місце: «БЛІЦ ФМ» (ТОВ “РІА “БЛІЦ”, вул. Гагаріна, 5, оф. 22, м. Біла Церква, Київська обл.)

Порядок участі: учаснику розіграшу потрібно слухати передачу «Ранкова Бєлка» на  «БЛІЦ ФМ» на 103.3 ФМ по буднях із 7.00 до 12.00 та бути зареєстрованим учасником соціальних мереж (Facebook, Instagram).

На офіційних сторінках «БЛІЦ ФМ» у Facebook (БЛІЦ-FM) або  Instagram (blitzfm103.3) написати свій коментар до посту  про розіграш подарункового сертифікату від салону краси «4А». Коментарі приймаються щовівторка та четверга  до 11.00.

  1. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

Переможці визначаються способом визначення кращого коментаря на думку редакції «БЛІЦ ФМ»  у прямому ефірі на 103.3 ФМ об 11.15. Переможці додатково повідомляються про виграш особистим повідомленням в соціальних мережах або постом (історією) в Facebook (БЛІЦ-FM) або  Instagram (blitzfm103.3).

Переможці конкурсу забирають сертифікати до 18.00 протягом 5 робочих днів за адресою: вул. Гагаріна, 5, оф. 22, ТОВ «РІА «БЛІЦ».

Додаткова інформація за тел. (067) 000 25 30 або (0456) 39-10-3.

  1. ІНШЕ

Організатор не несе відповідальності за втрату чи пошкодження власниками подарункового сертифікату.

Беручи участь у конкурсі, його учасники дають згоду на обробку персональних даних. У разі виграшу їхні імена і фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, і таке використання є безкоштовним і жодним чином не відшкодовується. Організатор має право розголошувати персональні дані учасника. Організатор конкурсу не має права надавати інформацію про учасника третім особам, крім випадків, коли це передбачено чинним законодавством України.

Сума подарункового сертифіката (абонементу, квитка, подарунка чи призу) не відшкодовується в грошовому еквіваленті! Подарункові сертифікати, абонементи, квитки тощо – не для перепродажу!

В разі виявлення факту перепродажу – дія абонемента, сертифіката, квитка  тощо – анулюється! Людина, що виграла і вирішила перепродати приз  від «БЛІЦ-ФМ» (що не дозволяється згідно з правилами отримання призу) – отримає  «бан» на участь у майбутніх конкурсах від «БЛІЦ-ФМ»

Факт участі в конкурсі означає ознайомлення і повну згоду всіх учасників з цими правилами участі у конкурсі.