Офіційні правила розіграшу подарункових сертифікатів від фітнес-мережі «Atlant-Sport»

Абонемент в «Atlant-Sport»

  1. ОРГАНІЗАТОР

Організатором конкурсу є ТОВ «РІА «БЛІЦ»  (надалі – Організатор). Адреса Організатора: 09117, Україна, м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 5, оф. 22. Організатор несе відповідальність за визначення переможців конкурсу та надання їм подарунків.

  1. УМОВИ УЧАСТІ

До участі в розіграші допускаються повнолітні дієздатні особи, які проживають на території України. Розіграш проводиться в м. Біла Церква. На розсуд Організатора, будь-якому з учасників розіграшу може бути запропоновано надати для ознайомлення документ, що засвідчує особу. Ненадання документу, що засвідчує особу, в такому випадку є достатньою підставою для ненадання призу.

  1. ПОДАРУНКИ

По буднях – сертифікат на одноразове тренування з тренером в «Атлант Спорт Переміум» з додатковою знижкою в розмірі 100 грн на придбання абонементу в фітнес-зал мережі «Атлант Спорт».

Щоп»ятниці – абонемент в «Атлант Спорт Преміум» терміном на 1 місяць з моменту його активації – 1 шт. на тиждень.

Кількість подарунків, що розігруються на тиждень:

  • сертифікат на одноразове тренування з тренером в «Атлант Спорт Переміум» – 5 шт.
  • абонемент в «Атлант Спорт Преміум» – 1 шт.

Сума сертифікатів не відшкодовується клієнту в грошовому еквіваленті.

  1. ПОРЯДОК УЧАСТІ

Дата проведення розіграшу: з 1.01.19 по 1.10.19, по буднях (пн, вт, ср, чт, пт)

Місце: «БЛІЦ ФМ» (ТОВ «РІА «БЛІЦ», вул. Гагаріна, 5, оф. 22, м. Біла Церква, Київська обл.)

Порядок участі: учаснику розіграшу потрібно слухати передачу «Ранкова Бєлка» на  «БЛІЦ ФМ» на 103.3 ФМ по буднях із 7.00 до 12.00 та бути зареєстрованим учасником соціальній мережі Instagram.

На офіційній сторінці «БЛІЦ ФМ» у Instagram (blitzfm103.3) з 8.00 до 11.15  написати «Хочу тренуватися»  до посту  про розіграш подарунків від «Атлант Спорт».

  1. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

Переможці визначаються щодня системою random.org до 12.00 та оголошуються ведучими радіостанції «БЛІЦ ФМ» в прямому ефірі на 103.3 ФМ.  Переможці додатково повідомляються про виграш особистим повідомленням в соціальних мережах або постом (історією) в Facebook (БЛІЦ-FM) або  Instagram (blitzfm103.3).

Щобудня розігруються подарункові сертифікати на одноразове тренування з тренером в «Атлант-Спорт», щоп»ятниці – всі учасники за тиждень, що залишили свій коментар «Хочу тренуватись», автоматично беруть участь у розіграші абонемента на місяць, де переможця визначають системою random.org

Переможці конкурсу забирають виграні сертифікати та абонементи протягом 5 робочих днів з моменту розіграшу  за адресою вул. Гагаріна, 5, оф. 22, ТОВ РІА «БЛІЦ» до 18.00.

Додаткова інформація за тел. (067) 000 25 30 або (0456) 39-10-31.

Сертифікат або абонемент  не підлягає поверненню та обміну на грошовий еквівалент.

  1. ІНШЕ

Організатор не несе відповідальності за втрату чи пошкодження власниками подарункового сертифікату.

Беручи участь у конкурсі, його учасники дають згоду на обробку персональних даних. У разі виграшу їхні імена і фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, і таке використання є безкоштовним і жодним чином не відшкодовується. Організатор має право розголошувати персональні дані учасника. Організатор конкурсу не має права надавати інформацію про учасника третім особам, крім випадків, коли це передбачено чинним законодавством України.

Сума подарункового сертифіката (абонементу, квитка, подарунка чи призу) не відшкодовується в грошовому еквіваленті! Подарункові сертифікати, абонементи, квитки тощо – не для перепродажу!

В разі виявлення факту перепродажу – дія абонемента, сертифіката, квитка  тощо – анулюється! Людина, що виграла і вирішила перепродати приз  від «БЛІЦ-ФМ» (що не дозволяється згідно з правилами отримання призу) – отримає  «бан» на участь у майбутніх конкурсах від «БЛІЦ-ФМ»

Факт участі в конкурсі означає ознайомлення і повну згоду всіх учасників з цими правилами участі у конкурсі.