Офіційні правила розіграшу подарункових сертифікатів від  фотостудії MUST HAVE

  1. ОРГАНІЗАТОР

Організатором конкурсу є ТОВ «РІА «БЛІЦ»  (надалі – Організатор). Адреса Організатора: 09117, Україна, м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 5, оф 22. Організатор несе відповідальність за визначення переможців конкурсу та надання їм подарунків.

 

  1. Сертифікати від Must HaveУМОВИ УЧАСТІ

До участі в розіграші допускаються повнолітні дієздатні особи, які проживають на території м. Біла Церква. Розіграш проводиться в м. Біла Церква. На розсуд Організатора, будь-якому з учасників розіграшу може бути запропоновано надати для ознайомлення документ, що засвідчує особу. Ненадання документу, що засвідчує особу, в такому випадку є достатньою підставою для ненадання призу.

  1. ПОДАРУНКИ

Подарунковий сертифікат на 1 годину оренди фотостудії MUST HAVE ціною 400 грн. Послуги фотографа надаються окремо. Сума подарункового сертифікату не відшкодовується в грошовому еквіваленті

  1. ПОРЯДОК УЧАСТІ

Дата проведення розіграшу: щосереди протягом березня 2019 року

Порядок участі: на офіційній сторінці “БЛІЦ-ФМ” в Instagram під постом з конкурсом від фотостудії Must Have учасники повинні:

  • написати коментар під постом теми ранку на сторінці в Instagram «БЛІЦ-ФМ» (@blitsfm103.3)
  •  бути підписником сторінок організаторів: фотостудії Must Have в Instagram (@musthavephotostudio) та «БЛІЦ-ФМ» в Instagram (@blitsfm103.3)  та Facebook «БЛІЦ-ФМ» (RadioBlitzFM103.3)
  • Коментарі до посту з конкурсом приймаються  щосереди до 11.00.

Переможець визначається системою Lizaonair 6, 13, 20, 27 березня 2019 року після опублікованого слова “СТОП” в коментарях від “БЛІЦ-ФМ”. Результати будуть опубліковані на офіційних сторінках організаторів та оголошені в прямому ефірі «Ранкова Бєлка»  до 12.00. Процес обрання переможця буде висвітлений у сторіс інстаграмної сторінки «БЛІЦ-ФМ» (@blitsfm103.3).

Переможці додатково повідомляються про виграш особистим повідомленням у соціальних мережах або постом (історією) в Facebook (БЛІЦ-FM) або  Instagram (blitzfm103.3). Додаткова інформація за тел. (067) 000 25 30 або (0456) 39-10-31.

  1. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

Переможці конкурсу забирають виграні сертифікати протягом 5 робочих днів з моменту розіграшу  за адресою вул. Гагаріна, 5, оф. 22, ТОВ РІА «БЛІЦ» до 18.00.

Для обміну сертифікату на послугу потрібно попередньо записатись у фотостудію Must Have за тел.: 096 708 03 43. Сертифікат діє  до 30.04.19 включно.

Сума подарунка не відшкодовується в грошовому еквіваленті. Додаткова інформація за тел. (067) 000 25 30 або (0456) 39-10-31.

Сума подарункового сертифіката (абонементу, квитка, подарунка чи призу) не відшкодовується в грошовому еквіваленті! Подарункові сертифікати, абонементи, квитки тощо – не для перепродажу!

В разі виявлення факту перепродажу – дія абонемента, сертифіката, квитка  тощо – анулюється! Людина, що виграла і вирішила перепродати приз  від «БЛІЦ-ФМ» (що не дозволяється згідно з правилами отримання призу) – отримає  «бан» на участь у майбутніх конкурсах від «БЛІЦ-ФМ»

  1. ІНШЕ

Організатор не несе відповідальності за втрату чи пошкодження власниками подарунка. Беручи участь у конкурсі, його учасники дають згоду на обробку персональних даних. У разі виграшу їхні імена і фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, і таке використання є безкоштовним і жодним чином не відшкодовується. Організатор має право розголошувати персональні дані учасника. Організатор конкурсу не має права надавати інформацію про учасника третім особам, крім випадків, коли це передбачено чинним законодавством України.

Факт участі в конкурсі означає ознайомлення і повну згоду всіх учасників з цими правилами участі у конкурсі.