Офіційні правила розіграшу подарункового сертифікату від Showroom by Secret

Сертифікат від Showroom by Secret

 1. ОРГАНІЗАТОР

Організатором конкурсу є ТОВ «РІА «БЛІЦ»  (надалі – Організатор). Адреса Організатора: 09117, Україна, м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 5, оф 22. Організатор несе відповідальність за визначення переможців конкурсу та надання їм подарунків.

2. УМОВИ УЧАСТІ

До участі в розіграші допускаються повнолітні дієздатні особи, які проживають на території України. Розіграш проводиться в м. Біла Церква. На розсуд Організатора, будь-якому з учасників розіграшу може бути запропоновано надати для ознайомлення документ, що засвідчує особу. Ненадання документу, що засвідчує особу, в такому випадку є достатньою підставою для ненадання призу..

3. ПОДАРУНКИ

Подарунковий сертифікат на суму 500 грн від Showroom by Secret. Сертифікат діє лише в Showroom by Secret (м. Біла Церква).

Сума подарункового сертифікату не відшкодовується в грошовому еквіваленті.

4.ПОРЯДОК УЧАСТІ ТА ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

Дата проведення розіграшу: з 01.01.19 по 01.10.19, 2 рази на місяць під час прямого ефіру програми «БЛІЦ Фешн». Оголошення про конкурс розміщуються в день його проведення на офіційних сторінках «БЛІЦ ФМ» в Facebook, Instagram.

Місце: «БЛІЦ ФМ» (ТОВ РІА «БЛІЦ», вул. Гагаріна, 5, оф. 22, м. Біла Церква, Київська обл.)

Порядок участі: учаснику потрібно написати правильну відповідь під постом про конкурс від Showroom by Secret на офіційних сторінках «БЛІЦ ФМ» у Facebook, Instagram

Всі учасники, які напишуть правильну відповідь беруть участьв розіграші. Кожному участику присвоюється порядковий номер, всі номера знаходять в одному файлі, загальна кількість учасників вбивається в систему генерування випадкових чисел на сайті random.org і програма видає будь-яке число. Процес генерування чисел та обрання номеру також підтверджується прямим ефіром в мережі Інстаграм або викладення відео в «сторіс».

Переможці додатково повідомляються про виграш особистим повідомленням в соціальних мережах або постом (історією) в Facebook (БЛІЦ-FM) або  Instagram (blitzfm103.3).

Переможці конкурсу забирають виграні сертифікати з 9.00 до 18.00 протягом 5 робочих днів з моменту виграшу за адресою вул. Гагаріна, 5, оф. 22, ТОВ РІА «БЛІЦ».

Додаткова інформація за тел. (067) 000 25 30 або (0456) 39-10-31.

  1. ІНШЕ

Організатор не несе відповідальності за втрату чи пошкодження власниками подарункового сертифікату.

Беручи участь у конкурсі, його учасники дають згоду на обробку персональних даних. У разі виграшу їхні імена і фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, і таке використання є безкоштовним і жодним чином не відшкодовується. Організатор має право розголошувати персональні дані учасника. Організатор конкурсу не має права надавати інформацію про учасника третім особам, крім випадків, коли це передбачено чинним законодавством України.

Факт участі в конкурсі означає ознайомлення і повну згоду всіх учасників з цими правилами участі у конкурсі.