Офіційні правила розіграшу сертифікатів від Budis

1. ОРГАНІЗАТОР

Організатором конкурсу є ТОВ «РІА «БЛІЦ»  (надалі – Організатор). Адреса Організатора: 09117, Україна, м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 5, оф. 22. Організатор несе відповідальність за визначення переможців конкурсу та надання їм подарунків.

2. УМОВИ УЧАСТІ

До участі в розіграші допускаються повнолітні дієздатні особи, які проживають на території м. Біла Церква. Розіграш проводиться в м. Біла Церква. На розсуд Організатора, будь-якому з учасників розіграшу може бути запропоновано надати для ознайомлення документ, що засвідчує особу. Ненадання документу, що засвідчує особу, в такому випадку є достатньою підставою для ненадання призу.

Сертифікати від Budis

3. ПОДАРУНКИ

Подарунковий сертифікат на лампу LED bulb Ledstar A60 12W E27 + знижка від -7% до -15% на всю продукцію.

Подарунковий сертифікат обмінюється в торговій точці Budis (м. Біла Церква, вул. Куценко 4/3, біля магазну “Євростиль”). Деталі за тел.: 096 202 56 98.

4. ПОРЯДОК УЧАСТІ

Дата проведення розіграшу: у будні дні з 22 квітня до 22 липня 2019 року

Порядок участі: на офіційній сторінці “БЛІЦ-ФМ” в Instagram під постом з конкурсом від магазину сантехніки та електрики Budis учасники повинні:

написати коментар «Купуй у Budis» в Instagram «БЛІЦ-ФМ» (@blitsfm103.3)  під тематичним постом з конкурсом

Коментарі до посту з конкурсом приймаються з 16.00 до 18.30 (включно до опублікованого слова “СТОП” в коментарях від “БЛІЦ-ФМ”) під час передачі «Ой, всьо!».

Переможець визначається системою Lizaonair. Результати будуть опубліковані на офіційній сторінці БЛІЦ-ФМ та оголошені в прямому ефірі програми «Ой, всьо!». Процес обрання переможця буде висвітлений у сторіс інстаграмної сторінки «БЛІЦ-ФМ» (@blitsfm103.3)

Переможці додатково повідомляються про виграш особистим повідомленням у соціальних мережах або постом (історією) Instagram (blitzfm103.3).

Додаткова інформація за тел. (067) 000 25 30 або (0456) 39-10-31.

5. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

Після проведеного розіграшу переможець забирає виграний сертифікат на продукцію в РІА «БЛІЦ» протягом 5 робочих днів з моменту виграшу та обмінює його в магазині сантехніки та електрики Budis протягом 3 місяців з моменту виграшу на продукцію, яка зазначена в сертифікаті.

Отримання подарунків: подарунковий сертифікат обмінюється в торговій точці Budis (м. Біла Церква, вул. Куценко 4/3, біля магазну “Євростиль”). Деталі за тел.: 096 202 56 98

Сума подарунка не відшкодовується в грошовому еквіваленті. Додаткова інформація за тел.: (067) 000 25 30 або (0456) 39-10-31.

6. ІНШЕ

Сума подарункового сертифіката (абонементу, квитка, подарунка чи призу) не відшкодовується в грошовому еквіваленті! Подарункові сертифікати, абонементи, квитки тощо – не для перепродажу!

В разі виявлення факту перепродажу – дія абонемента, сертифіката, квитка  тощо анулюється! Людина, що виграла і вирішила перепродати приз  від «БЛІЦ-ФМ» (що не дозволяється згідно з правилами отримання призу),  отримає  «бан» на участь у майбутніх конкурсах від «БЛІЦ-ФМ».

Організатор не несе відповідальності за втрату чи пошкодження власниками подарунка. Беручи участь у конкурсі, його учасники дають згоду на обробку персональних даних. У разі виграшу їхні імена і фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, і таке використання є безкоштовним і жодним чином не відшкодовується. Організатор має право розголошувати персональні дані учасника. Організатор конкурсу не має права надавати інформацію про учасника третім особам, крім випадків, коли це передбачено чинним законодавством України.

Факт участі в конкурсі означає ознайомлення і повну згоду всіх учасників з цими правилами участі у конкурсі.