Офіційні правила розіграшу подарункового набору від стоматології “Зубна Фея”

Набір від стоматології "Зубна Фея"

1. ОРГАНІЗАТОР

Організатором конкурсу є ТОВ «РІА «БЛІЦ»  (надалі – Організатор). Адреса Організатора: 09117, Україна, м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 5, оф 22. Організатор несе відповідальність за визначення переможців конкурсу та надання їм подарунків.

2. УМОВИ УЧАСТІ

До участі в розіграші допускаються повнолітні дієздатні особи, які проживають на території України. Розіграш проводиться в м. Біла Церква. На розсуд Організатора, будь-якому з учасників розіграшу може бути запропоновано надати для ознайомлення документ, що засвідчує особу. Ненадання документу, що засвідчує особу, в такому випадку є достатньою підставою для ненадання призу.

3. ПОДАРУНКИ

Набір зубна щітка та паста CURAPROX від стоматології “Зубна фея” @tooth_fairy_bc

4.ПОРЯДОК УЧАСТІ ТА ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

Дата проведення розіграшу: з 05.06.19 по 30.09.19, щовівторка під час прямого ефіру програми «Все включено» з 15:00 по 18:30. Оголошення про конкурс розміщуються в день його проведення на офіційних сторінках «БЛІЦ ФМ» в Facebook, Instagram.

Місце: «БЛІЦ ФМ» (ТОВ РІА «БЛІЦ», вул. Гагаріна, 5, оф. 22, м. Біла Церква, Київська обл.)

Порядок участі:

  • учаснику потрібно бути підписаним в Instagram на офіційну сторінку “БЛІЦ-ФМ”  (blitsfm103.3) та на сторінку @tooth_fairy_bc
  • під постом про конкурс від “Зубної Феї” в коментарях  відмітити друга, який також не проти подарунку від “Зубної Феї”.  Кількість коментарів необмежена і приймаються приблизно до 18.00 до слова “СТОП” від “БЛІЦ-ФМ”. Пост про конкурс від “Зубної Феї” розміщується на офіційній сторінці «БЛІЦ-ФМ» в  Instagram (blitsfm103.3) .  

Переможець визначається системою Lizaonair після опублікованого слова “СТОП” в коментарях від “БЛІЦ-ФМ”.

Процес обрання переможця підтверджується прямим ефіром в мережі Інстаграм або викладення відео в «сторіс».

Переможці додатково повідомляються про виграш особистим повідомленням в соціальних мережах або постом (історією) в Facebook (БЛІЦ-FM)або  Instagram (blitsfm103.3).

Переможці конкурсу забирають подарунок  з 9.00 до 18.00 протягом 5 робочих днів з моменту виграшу за адресою вул. Гагаріна, 5, оф. 22, ТОВ РІА «БЛІЦ».

Додаткова інформація за тел. (067) 000 25 30 або (0456) 39-10-31.

  1. ІНШЕ

Організатор не несе відповідальності за втрату чи пошкодження власниками подарунку.

Беручи участь у конкурсі, його учасники дають згоду на обробку персональних даних. У разі виграшу їхні імена і фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, і таке використання є безкоштовним і жодним чином не відшкодовується. Організатор має право розголошувати персональні дані учасника. Організатор конкурсу не має права надавати інформацію про учасника третім особам, крім випадків, коли це передбачено чинним законодавством України.

Подарунок не відшкодовується в грошовому еквіваленті і  не для перепродажу!

Людина, що виграла і вирішила перепродати подарунок  від «БЛІЦ-ФМ» (що не дозволяється згідно з правилами отримання призу) – отримає  «бан» на участь у майбутніх конкурсах від «БЛІЦ-ФМ»

Факт участі в конкурсі означає ознайомлення і повну згоду всіх учасників з цими правилами участі у конкурсі.