Офіційні правила розіграшу квитків на концерт в Арт-клуб «Культ»

 

Квитки в Арт-клуб "Культ" 

  1. ОРГАНІЗАТОР

Організатором конкурсу є ТОВ «РІА «БЛІЦ»  (надалі – Організатор). Адреса Організатора: 09117, Україна, м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 5, оф 22. Організатор несе відповідальність за визначення переможців конкурсу та надання їм подарунків.

  1. УМОВИ УЧАСТІ

До участі в розіграші допускаються повнолітні дієздатні особи, які проживають на території України. Розіграш проводиться в м. Біла Церква. На розсуд Організатора, будь-якому з учасників розіграшу може бути запропоновано надати для ознайомлення документ, що засвідчує особу. Ненадання документу, що засвідчує особу, в такому випадку є достатньою підставою для ненадання призу..

  1. ПОДАРУНКИ

Квиток на одну або дві особи  на концерт з живою музикою. Кількість осіб, назва та дата концерту вказується організатором в день розіграшу квитків.

Сума подарункових квитків не відшкодовується в грошовому еквіваленті.

  1. ПОРЯДОК УЧАСТІ ТА ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

Дата проведення розіграшу: з 01.01.19 по 01.12.19, щочетверга

Місце: «БЛІЦ ФМ» (ТОВ РІА «БЛІЦ», вул. Гагаріна, 5, оф. 22, м. Біла Церква, Київська обл.)

Порядок участі:

Оголошення про конкурс з кількістю квитків, назвою та датою концерту розміщуються в четвер на офіційних сторінках «БЛІЦ ФМ» в Facebook, Instagram.

Учаснику необхідно написати фразу «Хочу на концерт» під постом про конкурс від Арт-клубу «Культ» на офіційних сторінках «БЛІЦ ФМ» Facebook, Instagram.

Кожному участику присвоюється порядковий номер, всі номера знаходяться в одному файлі, загальна кількість учасників вбивається в систему генерування випадкових чисел на сайті random.org і програма видає будь-яке число. Процес генерування чисел та обрання номеру також підтверджується прямим ефіром в мережі Instagram або викладення відео в «сторіс».

Переможці додатково повідомляються про виграш особистим повідомленням в соціальних мережах або постом (історією) в Facebook (БЛІЦ-FM) або  Instagram (blitzfm103.3).

Переможці конкурсу забирають виграні сертифікати з 9.00 до 18.00 протягом 1 робочого дня з моменту виграшу за адресою вул. Гагаріна, 5, оф. 22, ТОВ РІА «БЛІЦ».

Після отримання сертифікатів переможці повинні підтвердити безкоштовні місця на концерт мінімум за 5 годин до початку заходу за вказаним на сертифікаті мобільним номером телефону.

Сума сертифікату не відшкодовується в грошовому еквіваленті.

Додаткова інформація за тел. (067) 000 25 30 або (0456) 39-10-31.

  1. ІНШЕ

Організатор не несе відповідальності за втрату чи пошкодження власниками подарункового сертифікату.

Беручи участь у конкурсі, його учасники дають згоду на обробку персональних даних. У разі виграшу їхні імена і фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, і таке використання є безкоштовним і жодним чином не відшкодовується. Організатор має право розголошувати персональні дані учасника. Організатор конкурсу не має права надавати інформацію про учасника третім особам, крім випадків, коли це передбачено чинним законодавством України.

Сума подарункового сертифіката (абонементу, квитка, подарунка чи призу) не відшкодовується в грошовому еквіваленті! Подарункові сертифікати, абонементи, квитки тощо – не для перепродажу!

В разі виявлення факту перепродажу – дія абонемента, сертифіката, квитка  тощо – анулюється! Людина, що виграла і вирішила перепродати приз  від «БЛІЦ-ФМ» (що не дозволяється згідно з правилами отримання призу) – отримає  «бан» на участь у майбутніх конкурсах від «БЛІЦ-ФМ»

Факт участі в конкурсі означає ознайомлення і повну згоду всіх учасників з цими правилами участі у конкурсі.