Офіційні правила розіграшу абонементу у FitPlaza

Абонемент у FitPlaza

  1. ОРГАНІЗАТОР

Організатором конкурсу є ТОВ «РІА «БЛІЦ»  (надалі – Організатор). Адреса Організатора: 09117, Україна, м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 5, оф. 22. Організатор несе відповідальність за визначення переможців конкурсу та надання їм подарунків.

  1. УМОВИ УЧАСТІ

До участі в розіграші допускаються повнолітні дієздатні особи, які проживають на території України. Розіграш проводиться в м. Біла Церква. На розсуд Організатора, будь-якому з учасників розіграшу може бути запропоновано надати для ознайомлення документ, що засвідчує особу. Ненадання документу, що засвідчує особу, в такому випадку є достатньою підставою для ненадання призу..

  1. ПОДАРУНКИ

Один абонемент Silver Premium терміном на 1 місяць в FitPlaza (м. Біла Церква). Ціна абонементу не відшкодовується клієнту в грошовому еквіваленті.

  1. ПОРЯДОК УЧАСТІ ТА ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

Дата проведення розіграшу: з 22.01.19 по 22.04.19, по буднях ( вт, чт)

Місце: «БЛІЦ ФМ» (ТОВ РІА «БЛІЦ», вул. Гагаріна, 5, оф. 22, м. Біла Церква, Київська обл.)

Порядок участі: учаснику розіграшу потрібно слухати передачу «Ой, всьо!» на  «БЛІЦ ФМ» на 103.3 ФМ по буднях із 16.00 до 18.30 та бути зареєстрованим учасником соціальних мереж (Facebook, Instagram).

Для участі потрібно почути в ефірі 103.3 ФМ так зване «кодове слово» і надіслати його разом із своїм номером мобільного телефону на студійний вайбер 067-000-25-30 до 18.10.

Всі слухачі,які надішлють правильне «кодове слово» беруть участь в розіграші. Кожному участику присвоюється порядковий номер, всі номера знаходять в одному файлі, загальна кількість учасників вбивається в систему генерування випадкових чисел на сайті random.org і програма видає будь-яке число. Процес генерування чисел та обрання номеру також підтверджується прямим ефіром в мережі Інстаграм або викладення відео в «сторіс».

Переможці додатково повідомляються про виграш особистим повідомленням в соціальних мережах або постом (історією) в Facebook (БЛІЦ-FM) або  Instagram (blitzfm103.3).

Переможці конкурсу забирають виграні абонементи з 9.00 до 18.00 протягом 5 робочих днів з моменту виграшу за адресою вул. Гагаріна, 5, оф. 22, ТОВ РІА «БЛІЦ».

Додаткова інформація за тел. (067) 000 25 30 або (0456) 39-10-31.

  1. ІНШЕ

Організатор не несе відповідальності за втрату чи пошкодження власниками подарунку.

Беручи участь у конкурсі, його учасники дають згоду на обробку персональних даних. У разі виграшу їхні імена і фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, і таке використання є безкоштовним і жодним чином не відшкодовується. Організатор має право розголошувати персональні дані учасника. Організатор конкурсу не має права надавати інформацію про учасника третім особам, крім випадків, коли це передбачено чинним законодавством України.

Сума подарункового сертифіката (абонементу, квитка, подарунка чи призу) не відшкодовується в грошовому еквіваленті! Подарункові сертифікати, абонементи, квитки тощо – не для перепродажу!

В разі виявлення факту перепродажу – дія абонемента, сертифіката, квитка  тощо – анулюється! Людина, що виграла і вирішила перепродати приз  від «БЛІЦ-ФМ» (що не дозволяється згідно з правилами отримання призу) – отримає  «бан» на участь у майбутніх конкурсах від «БЛІЦ-ФМ»

Факт участі в конкурсі означає ознайомлення і повну згоду всіх учасників з цими правилами участі у конкурсі.