“Зберегти Віру!”

Благодійний радіо-марафон в підтримку дворічної Вірусі Гриненко, в якої виявили рак обох очей 4-ї стадії.

Запрошуємо долучитися 7 червня до благодійного випуску суперпопулярного ранкового шоу “Ранкова Бєлка” на БЛІЦ-FM та долучитися до збору коштів на лікування маленької дівчинки з Білої Церкви у Швейцарії (тільки там є шанс не тільки врятувати життя малечі, а ще й зберегти її зір).

ЗБЕРЕГТИ ВІРУ!На обстеження та лікування потрібен понад 1 мільйон гривень (60 000 швейцарських франків). На даний момент з дня постановки діагнозу (трішки більше тижня тому) зібрано 280 тисяч гривень! Віруся – четверта дитина в щасливій родині, проте батьки не зможуть самостійно зібрати таку суму за короткий термін. А чекати #ракдурак не буде…

Вмикайте БЛІЦ-FM із 7.00, заварюйте каву та заряджайтесь позитивом  від «Ранкової Бєлки» разом з нашими гостями ефіру: відомими спортсменами, рестораторами, бізнесменами, політиками та супер-зірками, а РОЗПОЧНЕ РАДІОМАРАФОН – МЕР МІСТА Геннадій Дикий! Вони подарують вам чудовий настрій, а дворічній Вірочці Гриненко надію на одужання від хвороби.

Отже, запрошуємо вас 7 червня до сповненої позитивної мотивації бесіди з усім містом в ефірі БЛІЦ-FM 103.3! Після ефіру редакція БЛІЦ-FM передасть виручені кошти мамі Віри Олені Дівєєвій, звіт буде викладено на сторінках соціальних мереж Головного радіо міста – БЛІЦ-FM .

Інстаграм-сторінка мами Вірусі – Олени Дівєєвої @diveevaelenam

Бажаєте долучитися до доброї справи?

Реквізити для надання допомоги:  карта Приват Банку 4731 2196 0025 8069 Олена Дівєєва

Leave a Comment