День святого Валентина сміливо можна назвати міжнародним Днем закоханих і романтики.

А, як відомо,  в День закоханих  прийнято дарувати один одному вітальні подарунки у формі сердечка. Та з нагоди цього свята Бліц-FM  та ювелірний дім «Каштан» пішли далі і лютий оголосили місяцем романтики!

Відтак, Бліц-FM, зокрема вранішня програма  «Ранкова Бєлка» разом зі своїм партнером «Каштан» до свята розіграла аж дві золоті підвіски у формі сердечка!День закоханих разом з Бліц-FM  та ювелірним  домом «Каштан»

Перший розіграш тривав з 29 січня до 7 лютого. Другий –  з 7 по 13 лютого. Умови участі у конкурсі були прості: слухати радіо Бліц-FM та почути кодове слово і відправити його на студійний номер Вайбера та бути підписаним на сторінки в Іnstagram @blitsfm103.3 та @kashtanbc.com.ua.

Далі електронна система визначила переможців! Активними слухачами радіо та переможцями конкурсу стали  білоцерківці Сергій Рулла та Юліана Горбунова.

День закоханих разом з Бліц-FM  та ювелірним  домом «Каштан»
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ми не могли не поспілкуватися та не запитати у них про конкурс.

Сергій Рулла працює таксистом в одній з білоцерківських компаній-таксі.  Раніше участі в конкурсі не брав. «Це вперше я став учасником і переможцем розіграшу на  Бліц-FM. Та мені приємно, що  завдяки радіо виграв від ювелірного будинку «Каштан» золоту підвіску», – говорить переможець. Відтак, каже, що саме ця золота прикраса у формі сердечка стане чудовим подарунком його дружині на День закоханих, 14 лютого.  Позаяк Сергій радіо слухає постійно, а «Ранкава Бєлка» є тією програмою, яка підіймає настрій та знайомить слухача з різноманітними  цікавинками.

День закоханих разом з Бліц-FM  та ювелірним  домом «Каштан»
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Другий переможець Юліана Горбунова. Слухає Бліц-FM та є активним підписником в Іnstagram і  є постійним слухачем прямих ефірів, переглядає різні цікаві пости, відповідає на запитання в опитуваннях.  До речі, це не перша її участь у розіграші, вона вже ставала переможцем – виграла квиток  до кінотеатру. «Якщо говорити одним реченням – я завжди  прокидаюся з Бліц-FM!», – з посмішкою говорить Юліана. Дівчина дуже задоволена золотим подарунком, бо ж сама собі зробила його.

Золоті прикраси  переможцям вручили генеральний директор рекламно-інформаційного агентства «БЛІЦ» Богдан Яременко  та програмний  директор Бліц-FM Румяна Яременко з побажаннями слухати радіо «Бліц-FM» та брати участь у конкурсах.

Тож, слухайте улюблене радіо міста Бліц-FM  на хвилях 103.3 та через офіційний сайт blits-fm.ua. Грайте і вигравайте!

Вікторія Швець