2 лютого до Білої Церкви завітала практикуючий лікар акушер-гінеколог вищої категорії Наталія Лелюх (вона ж популярний блогер Доктор Наташа і засновниця Жіночого Клубу), щоб розповісти про Правила гарного сексу. Доктор Наташа провела два змістовних семінари, відповіла на багато запитань та поділилася секретами інтимного характеру, про які не в усіх підручниках дізнаєшся…

Правила гарного сексу від Доктора Наташі

Організаторами заходу виступили “БЛІЦ-ФМ” 103.3 FM та Курси підготовки до пологів від психолога Анни Степаненко.
Семінар у рамках Жіночого Клубу пройшов за участю 35 учасників, серед яких були і жінки, і чоловіки – люди, які цінують задоволення в сексі та на перше місце ставлять якість життя та здоров’я.

Спочатку поговорили про Його Величність СексJ Наталія Лелюх відповіла на актуальні запитання, які хвилюють багатьох. Зокрема учасники дізналися, чи можна займатись сексом під час менструації, які дії допоможуть відновити втрачене лібідо, чи існує секс після пологів. Окремо зупинилася на інтимній пластиці: кому це потрібно та які підводні камені тут приховані… Було що послухати і чоловікам. Доктор Наташа відповіла на оте головне запитання, яке здатне засоромити навіть сталевого «мена»: просто і невимушено вона пояснила, чи справді має значення розмір для гарного сексу. Отже, під час семінару, завдяки Наталії Лелюх, вдалося відкрити багато секретів та розвінчати стільки ж міфів… Цікаво, що, окрім публічного обговорення, лікар індивідуально приділяла увагу учасникам, відповідала на особисті запитання і давала свої рекомендації.
Другий свій семінар лікарка присвятила ще одній важливій темі  – імунітет у гінекології. Погодьтеся, про те варто знати кожній жінці! Учасники дізналися, як взагалі працює система захисту і від чого вона захищає. Наталія Лелюх пояснила, що таке «імунологічне безпліддя» та які імуномодулятори необхідні в гінекології, про що може розказати звичайний аналіз крові і про що не розкаже імунограма.

«Я особисто знаю Наталію Лелюх, це дуже гарний спеціаліст. До того ж вона відомий блогер, вже видала книгу «Відверта розмова про жіноче здоров’я». Тож ми вирішили запросити її провести свої семінари у Білій Церкві. Вона простою мовою, без незрозумілих медичних термінів, змогла пояснити багато складних моментів. Чудова атмосфера на семінарі, живе спілкування, цікаві теми – було дуже круто», – розповів нам організатор заходу, директор “БЛІЦ-ФМ” 103.3 FM Богдан Яременко.

Дійсно, Жіночий Клуб у Білій Церкві пройшов дуже цікаво та жваво, і учасники, і сама «тренер» отримали чудові враження від зустрічі. Всі, як один, сказали: «Хочу ще»!

«Біла Церква зігріла смачним чаєм і обіймами! Жіночий Клуб у Білій Церкві пройшов у такому темпі, що голос пропав у мене тільки в машині. Було дуже класно! Буде ще!» – пообіцяла Доктор Наташа.

«Так, це не останній семінар Наталії Лелюх у Білій Церкві, – підтвердив директор “БЛІЦ-ФМ” 103.3, – адже ми плануємо організувати ще один семінар у березні-квітні. Наприкінці цієї зустрічі ми провели серед учасників опитування та дізналися, які ще питання їх хвилюють, про що вони бажали б поговорити і які проблеми вирішити. Тому, думаю, наступний семінар виявиться не менш змістовним і цікавим»…

Наталія Кудрявцева